українська російська англійська
Якісне виконання фортифікаційного обладнання оборонних рубежів - це перш за все безпека наших бійців, - Степан Полторак
15.05.2015 | 19:27
Прес-служба Міністерства оборони

Сьогодні, 15 квітня, у Артемівську Донецької області Міністр оборони України генерал-полковник Степан Полторак та Віце-прем’єр-міністр України – Міністр регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Геннадій Зубко провели спільну нараду з актуальних питань стосовно фортифікаційного обладнання оборонних рубежів.

У ході заслуховування доповідей керівників секторів були з’ясовані проблемні питання цього процесу, а також обговорено питання взаємодії відповідальних за будівництво представників від Збройних сил та обласних адміністрацій.

Зокрема, зафіксовано рівень виконання робіт щодо спорудження оборонних рубежів та вирахувано шляхи вирішення проблемних питань.

«Ми маємо чітко розуміти: якісне виконання фортифікаційного обладнання оборонних рубежів – це перш за все безпека наших бійців, – наголосив Міністр оборони генерал-полковник Степан Полторак, – а тому й ініціаторами активності виконання робіт, контроль за дотриманням якості будівництва повинні здійснювати представники оборонного відомства».

Радник Міністра оборони України Ігор Мельник представив детальний аналіз процесу виконання певних етапів будівельних робіт та наголосив на необхідності контролю за ходом їх виконання у зазначених пунктах.

Особливу увагу учасники зустрічі приділили проблемним питанням взаємодії, які виникають під час спільної роботи військових підрозділів та працівників ОДА.

Міністр оборони України звернувся до інспекторських груп, що напередодні розпочали перевірки на зазначених об’єктах, надати повну інформацію про ступні готовності споруд на кожному об’єкті, а в разі виявлення недоліків, які гальмують виконання завдань, спільно вжити усіх заходів для їх усунення.

«Нам важливо бути чітко поінформованими про хід робіт, аби розуміти, стан виконання будівництва та якість виконаних робіт,» - наголосив під час наради Віце-прем'єр-міністр України Геннадій Зубко.

«Маємо виконати завдання державного значення у встановлені строки, тож від кожного учасника я чекаю максимум віддачі та оперативності,» - закликав Міністр оборони України генерал-полковник Степан Полторак.

 

версія для друку