українська російська англійська
На День Європи в Києві пройшли фізкультурно-оздоровчі заходи для киян і гостей столиці, а також родин із дітьми
18.05.2015 | 09:32
ПРЕС-СЛУЖБА МІНІСТЕРСТВА МОЛОДІ ТА СПОРТУ

16 травня 2015 року в Києві під Аркою Дружби народів з нагоди відзначення Дня Європи в Україні пройшли фізкультурно-оздоровчі заходи, які були проведені за сприяння Мінмолодьспорту.

У рамках заходів відбувся фінал Всеукраїнського спортивного фестивалю «Мама, тато, я – спортивна сім’я», змагання зі street workout, естафети та перетягування канату серед школярів. Також були встановлені дитяча анімаційна зона та спортивне містечко, де усі охочі мали змогу зіграти у настільний теніс та інші ігри.

Учасників заходу привітали Міністр молоді та спорту України Ігор Жданов, Перший Радник, керівник політичного відділу Представництва ЄС в України Ханнес Шрайбер, Посол Латвійської Республіки в Україні Аргіта Даудзе, Посол Королівства Бельгія в Україні Люк Якобс.

«Сьогодні ми відзначаємо День Європи, але одночасно у нас і день спортивного дозвілля. По Києву проводяться різні спортивні заходи - змагання не спорту вищих досягнень, а спорту для всіх. Головною окрасою сьогоднішньої події є фестиваль, який плекає родинні цінності - фінал Всеукраїнського спортивного фестивалю «Мама, тато, я - спортивна сім'я». Дуже приємно, що на свято зібралися спортивні сім'ї з усієї України, які ведуть і пропагують здоровий спосіб життя, і що тут панує позитивна атмосфера», - зазначив Ігор Жданов у своєму вітальному слові.

Європейські дипломати під час своїх промов привітали учасників заходу із Днем Європи в Україні та подякували Міністерству молоді та спорту України та особисто Міністру за організацію цього спортивного свята.

версія для друку