українська російська англійська
Україна і США підписали Угоду про надання Україні кредитних гарантій на суму $1 млрд.
18.05.2015 | 18:16
Прес-служба Міністерства фінансів

18 травня відбулось підписання Угоди про надання кредитних гарантій обсягом в 1 млрд. доларів США між Урядами України та США. Від Уряду України Угоду підписали Міністр фінансів України Наталія Яресько, від Уряду США - Посол США Джеффрі Р. Пайєтт та директор місії USAID Джед Бартон. Ця Угода покликана підтримати економічні реформи, мета яких – відновити економічну діяльність та розширити економічні можливості для громадян України.

Кредитні гарантії загальним обсягом $7,5 млрд. будуть надані протягом наступного року в рамках більш широкого пакету фінансової підтримки України з боку її двосторонніх та багатосторонніх партнерів.

«Від імені Уряду і народу України я хочу щиро подякувати США за постійну і незмінну підтримку. Ця Угода про надання кредитних гарантій є наріжним каменем цієї підтримки, що так необхідна нашій країні в цей критичний для неї момент», - заявила Міністр фінансів України Наталія Яресько.

Механізм надання кредитних гарантій є тотожним кредитним гарантіям обсягом $1 млрд., що були надані Україні у травні минулого року. Завдяки Угоді учасники ринку будуть оцінювати ризик українських єврооблігацій на рівні суверенного ризику США.

 

 

 

версія для друку