українська російська англійська
Павло Розенко обговорив із народними депутатами проект пенсійної реформи
19.05.2015 | 09:23
ПРЕС-СЛУЖБА МІНІСТЕРСТВА СОЦІАЛЬНОЇ ПОЛІТИКИ

18 травня Міністр соціальної політики України Павло Розенко на зустрічі із народними депутатами фракції Блоку Петра Порошенка представив проект пенсійної реформи.

Міністр наголосив на тому, що внесені проекти законів враховують усі положення Коаліційної угоди: встановлення єдиних принципів нарахування пенсій, запровадження накопичувальної системи з 1 січня 2017 року та розвиток недержавного пенсійного страхування. Він також підкреслив, що у разі прийняття Парламентом запропонованих Урядом змін, громадяни зможуть отримувати пенсію із трьох джерел, а не лише покладатися на солідарну пенсійну систему, як зараз.

«Принциповим залишається питання скасування спецпенсій. Міністри і народні депутати, судді і прокурори мають отримувати пенсії за такою ж схемою, як лікарі і вчителі», - наголосив Павло Розенко.

У ході обговорення народні депутати висловили пропозиції щодо даних законопроектів, які можуть бути враховані при підготовці законопроекту до другого читання.

Міністр соціальної політики подякував парламентарям за плідну і конструктивну співпрацю. «Сподіваюся, що законопроект буде прийнятий у першому читанні. Всі пропозиції будуть опрацьовані у ВР та враховані при остаточному прийнятті рішення» ,- зазначив Павло Розенко.

 

версія для друку