українська російська англійська
Укравтодор шукає Консультанта з підготовки проектно-кошторисної та тендерної документації для реалізації спільного зі Світовим банком проекту
19.05.2015 | 11:36
Прес-служба Державного агентства автомобільних доріг

Державне агентство автомобільних доріг України запрошує правочинні проектні та консультаційні організації висловити своє бажання надавати послуги в ході реалізації спільного зі Світовим Банком Другого проекту покращення автомобільних доріг і безпеки руху.

Про це йдеться у Запиті на подачу вираження зацікавленості, оприлюдненому на веб-сайті Укравтодору.

«Консультаційні послуги включають підготовку проектно-кошторисної та тендерної документації на реконструкцію та капітальний ремонт ділянки км 291+240 – км 332+052 автомобільної дороги  М-12 Стрий – Тернопіль – Вінниця – Кіровоград – Знам’янка у відповідності до рекомендацій EuroRAP», – йдеться у зазначеному документі.

За словами Голови Укравтодору Сергія Підгайного, умовами Запиту є надання потенційними Консультантами інформації про наявність у них відповідної кваліфікації та досвіду, необхідного для виконання поставленого завдання.

«Найважливішим для нас є наявність у компанії досвіду виконання проектних робіт в Україні, а також досвіду проектування заходів з безпеки руху згідно з міжнародними стандартами», – зазначив він.

Голова додав, що для того, щоб підвищити кваліфікацію компанії можуть створювати асоціації з іншими фірмами за формою спільних підприємств чи субконсультантів.

«Перевага надаватиметься асоціаціям українських проектних організацій та консультантів з міжнародним досвідом та знанням міжнародних практик», – підкреслив С. Підгайний.

Висловлення зацікавленості складається у довільній формі, проте має містити інформацію, що підтверджує наявність в потенційного Консультанта запитуваної кваліфікації.

Паперову копію необхідно доставити до 2 червня 2015 року за адресою: 03150, м. Київ, вул. Антоновича, 51, офіс 701, ДП «Укрдорінвест».

 

версія для друку