українська російська англійська
Олексій Павленко: Стратегічне завдання лісової галузі – забезпечити деревиною зону АТО
19.05.2015 | 15:44
ПРЕС-СЛУЖБА МІНІСТЕРСТВА АГРАРНОЇ ПОЛІТИКИ ТА ПРОДОВОЛЬСТВА

«Лісова галузь має стратегічне значення у зміцненні обороноздатності держави. За дорученням Уряду вона повинна забезпечити деревиною будівництво оборонних інженерних споруд у зоні АТО. Ми докладемо максимум зусиль, щоб державні підприємства лісової галузі виконували свої функції належним чином», - зазначив Міністр аграрної політики та продовольства України Олексій Павленко під час розширеної наради з керівниками обласних управлінь лісового та мисливського господарства на території ДП «Тетерівське лісове господарство» (Київська область).

У рамках зустрічі Міністр представив Олександра Ковальчука в якості нового керівника Держлісагентства, оголосив про поставлені перед ним завдання та повідомив про актуальний стан постачань деревини до зони АТО.

«Лісогосподарськими підприємствами України отримано замовлення на 48 тисяч кубічних метрів лісоматеріалів для потреб зони АТО. Із них – 22 тисячі кубічних метрів уже було поставлено» - зазначив Олексій Павленко.

Після розширеної наради керівництво ДП «Тетерівське лісове господарство» продемонструвало потужності з виробництва та обробки деревини, процес завантаження вагонів та відправки їх до станцій Попасна та Краматорськ. 

ДП «Тетерівське лісове господарство» є одним із лідерів у Київській області за виконанням замовлень на лісоматеріали для зони бойових дій.

 

 

 

версія для друку