українська російська англійська
Володимир Демчишин окреслив практичні плани співпраці з незалежними експертами в рамках впровадження реформ галузі
20.05.2015 | 10:10
ПРЕС-СЛУЖБА МІНІСТЕРСТВА ЕНЕРГЕТИКИ ТА ВУГІЛЬНОЇ ПРОМИСЛОВОСТІ

Міністр енергетики та вугільної промисловості Володимир Демчишин та член Національної ради реформ Валерій Пекар провели робочу нараду щодо практичних планів залучення незалежних експертів до розробки планів реформ та їх оцінки.

У селекторному залі Міністерства відбулася робоча зустріч щодо розробки комплексної системи показників ефективності реформи енергетики. Зустріч була ініційована представниками Національної ради реформ та проведена за підтримки Центру підтримки реформ.

Володимир Демчишин наголосив, що Міністерство максимально відкрите до співпраці з експертами, які готові сприяти практичному впровадженню запланованих реформ та незалежній оцінці їх здійснення.

Член Національної ради Реформ, представник платформи "Нова Країна" Валерій Пекар закликав експертів розпочати практичну роботу над узгодженням комплексної системи показників ефективності реформи енергетики. Такі показники стануть способом незалежної оцінки якості впровадження реформ в галузі, а після узгодження з експертами Міністерства будуть винесені на обговорення Національної ради Реформ

За підсумками зустрічі представники Міністерства та ініціативної групи визначили наступні завдання щодо координації та початку практичної роботи відповідних спільних команд.

 

 

версія для друку