українська російська англійська
Керівники ДФС взяли участь у засіданні правління Громадської ради
20.05.2015 | 10:35
ПРЕС-СЛУЖБА ДЕРЖАВНОЇ ФІСКАЛЬНОЇ СЛУЖБИ

Створенню ефективної системи взаємодії Державної фіскальної служби з громадськістю та визначенню пріоритетних напрямів спільної роботи була присвячена перша зустріч Голови ДФС Романа Насірова, його Першого заступника Сергія Білана та заступника Костянтина Лікарчука з представниками Громадської ради при ДФС.

«Для нас дуже важлива консолідована думка Громадської ради як щодо програми наших дій загалом, так і за окремими її напрямами. Адже Громадська рада представляє інтереси громадськості, і знає, який результат вона прагне бачити від проведення реформ. А для досягнення цього результату ДФС потрібно робити виважені, правильні кроки», – наголосив Роман Насіров.

За його словами, ДФС відкрита до конструктивного діалогу з громадськістю і експертами, готова почути їх думки та зацікавлена в спільній роботі щодо першочергового вирішення проблемних питань.

Учасники зустрічі висловили своє бачення кадрових реформ в ДФС, шляхів боротьби з корупцією, вирішення питання «схемного» ПДВ та впровадження системи електронного адміністрування цього податку, боротьби з контрабандою та протидії податковим і митним правопорушенням.

 

версія для друку