українська російська англійська
Заступник Мінінформполітики Тетяна Попова подарувала бійцям АТО вишиванки
20.05.2015 | 13:42
Прес-служба Міністерства інформаційної політики

19 травня в рамках робочого візиту в Краматорськ,  заступник Міністра інформаційної політики Тетяна Попова подарувала бійцям 81-ї бригади футболки-вишиванки до Всеукраїнського дня вишиванки, який в Україні відзначатимуть  21 травня.

В цьому році за підтримки Міністерства інформаційної політики та Міністерства оборони України до Дня вишиванки приурочена Всеукраїнська акція «Подаруй  вишиванку захиснику». МІП замовило для військових 81-ї бригади футболки-вишиванки  з національною символікою.

«Українська вишита сорочка здавна була не лише прикрасою, а й оберегом. Це своєрідний символ духу та міцності українського народу. Акція «Подаруй  вишиванку захиснику», до якої активно долучилися громадяни України, ще раз довела нашу єдність. Сьогодні надзвичайно важливо, щоб бійці завжди відчували нашу підтримку», - зауважила заступник Міністра.

Крім того,  в рамках візиту Тетяна Попова відвідала прес-центр АТО, поспілкувалася з журналістами і прес-офіцерами, побувала на передовій лінії зіткнення, де ведуться бої та перевірила умови перебування журналістів на проекті  Embedded   journalism. 

 

версія для друку