українська російська англійська
Дніпропетровська ОДА: Майже 300 дітей із зони АТО оздоровлять за кордоном
20.05.2015 | 17:55
ДНІПРОПЕТРОВСЬКА ОДА

Частину дітей із зони АТО, які зараз проживають на Дніпропетровщині, оздоровлять у Хорватії за рахунок європейських партнерів. Про це повідомив радник голови Дніпропетровської облдержадміністрації Гліб Пригунов під час прес-конференції.

«З початку року у  Дніпропетровської облдержадміністрації була домовленість про оздоровлення в Хорватії 30 дітей переселенців. На сьогодні у Хорватії заплановано оздоровити близько 300 дітей. У першу чергу це діти загиблих учасників АТО, воїнів, які зараз захищають країну, та переселенців. Зараз профільні департаменти облдержадміністрації вже складають списки цих дітей», - сказав Гліб Пригунов.

Загалом у в Дніпропетровській області проживають 86 дітей бійців, які загинути під час АТО, 1080 дітей учасників АТО та 5000 дітей-переселенців.

Якщо батьки цих дітей мають запитання з приводу відпочинку за кордоном, вони можуть звернутися на гарячу лінію голови Дніпропетровської облдержадміністрації за номером 0800 505 600.

Нагадаємо, щоб забезпечити якісний відпочинок дітей на даний момент за завданням голови Дніпропетровської ОДА Валентина Резніченка у всіх містах та районах області відбувається коригування витрат на оздоровлення. Крім того, облдержадміністрація веде переговори з промисловими підприємствами та спонсорами щодо залучення додаткових коштів на організацію оздоровчої кампанії.

версія для друку