українська російська англійська
Уряд України впроваджує європейські принципи децентралізації і наближення послуг до громадянина
20.05.2015 | 17:58
ДЕПАРТАМЕНТ ІНФОРМАЦІЇ ТА КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ СЕКРЕТАРІАТУ КМУ

Кабінет Міністрів України підтримав розроблені Міністерством юстиції спільно з фракціями коаліції проекти законів, що покращать процедури надання адміністративних послуг у сфері державної реєстрації та забезпечать передачу реєстраційних функцій місцевій владі, нотаріусам, банкам та державним виконавцям.

Міністр юстиції Павло Петренко під час презентації законопроектів на засіданні Уряду зазначив, що запропоновані документи повністю змінюють філософію надання адміністративних послуг у сфері реєстрації бізнесу та нерухомості.

За його словами, Уряд запроваджує базові європейські принципи децентралізації і наближення послуг до українського громадянина. Всі послуги і сервіси, які раніше надавалися Міністерством юстиції, передаються до повноважень місцевих органів влади.

Він звернув увагу на те, що разом із повноваженнями на місця передаються всі кошти, які отримувала держава від надання цих сервісів. Це додатковий ресурс, який громада зможе використати для розвитку своєї інфраструктури і підвищення якості надання послуг.

Ще однією новацією стане запровадження електронних сервісів за всіма послугами, які надаватимуться новими суб′єктами реєстрації, через електронний портал без необхідності контактувати з реєстратором. 

версія для друку