українська російська англійська
ДСНС України та Німецьке товариство міжнародного співробітництва розпочали реалізацію спільного проекту у сфері управління надзвичайними ситуаціями
20.05.2015 | 20:02
Прес-служба Державної служби з надзвичайних ситуацій

20 травня відбулася зустріч Голови ДСНС України Миколи Чечоткіна із представниками Німецького товариства міжнародного співробітництва (GIZ), в ході якої учасники обговорили питання імплементації проекту Уряду Німеччини - “Підтримка України в управлінні надзвичайними ситуаціями”. Цей проект реалізовується спільними зусиллями ДСНС та Німецького товариства міжнародного співробітництва (GIZ).

“Лише протягом лютого-березня цього року Україна отримала від Німеччини гуманітарної допомоги на суму близько 4 млн. грн. Це продукти харчування та засоби гігієни для людей зі сходу, а також обладнання для ДСНС. Я сподіваюся, що наша співпраця триватиме й надалі, адже вона є надзвичайно важливою як для України в цілому, так і для рятувальників”, - зазначив Голова ДСНС Микола Чечоткін.

У свою чергу, Уве Штумпф, керівник програми з посилення спроможностей самопомічі України в кризових та конфліктних ситуаціях, запевнив, що співпраця з ДСНС буде не лише продовжуватися, але й поглиблюватися.

“Ми отримали надійних партнерів в особі ДСНС і проект, який ми спільно розпочали реалізовувати, є підтвердженням нашої подальшої взаємодії. Ми й надалі допомагатимемо не лише внутрішньо переміщеним особам, але й Службі порятунку як у сфері покращення технічного забезпечення, так і в підвищенні кваліфікації працівників ДСНС”, - сказав Уве Штумпф.

Довідково

Проект Уряду Німеччини “Підтримка України в управлінні надзвичайними ситуаціями” стартував в Україні з 1 квітня 2015 року і реалізовуватиметься три роки. В рамках проекту, на першому етапі здійснюватиметься оновлення матеріально-технічного оснащення ДСНС. На другому етапі – підвищення кваліфікації працівників Служби. На третьому – допомога внутрішньо переміщеним особам.

 

версія для друку