українська російська англійська
Валерій Ярошенко бере участь у VIІІ Астанинському економічному форумі
21.05.2015 | 14:45
Прес-служба Міністерства соціальної політики

21 травня 2015 року заступник Міністра соціальної політики Валерій Ярошенко бере участь у роботі VIІІ Астанинського економічного форуму (м. Астана, Республіка Казахстан).

У програмі Форуму - проведення пленарних і панельних сесій, під час яких обговорюватимуться актуальні питання у сфері зайнятості населення, сучасні тенденції на світових ринках праці, роль бізнесу у вирішенні проблем зайнятості та шляхи удосконалення інститутів ринку праці.

Сьогодні ж заплановано виступ Валерія Ярошенка на панельній сесії "Зайнятість населення: проблеми і перспективи". Заступник Міністра доповідатиме про реформи, які проводить Уряд України у соціально-трудовій сфері в рамках Програми діяльності Кабінету Міністрів України та Стратегії сталого розвитку "Україна-2020" у 2015 році, а також висвітлить сучасні тенденції розвитку ринку праці в Україні з урахуванням воєнного конфлікту на Сході України.

Після завершення заходу Валерій Ярошенко відвідає Державний центр виплати пенсій та ознайомиться з роботою Центру зайнятості м. Астани.

Завтра заступник Міністра соціальної політики України візьме участь в урочистому засіданні за участю Президента Республіки Казахстан Нурсултана Назарбаєва та зустрінеться з керівництвом громадського міського об’єднання «Громада українців «Оберіг».

версія для друку