українська російська англійська
Міністр Ігор Шевченко представив нового голову Держагентства з управління зоною відчуження
21.05.2015 | 16:43
Прес-служба Міністерства екології та природних ресурсів

21 травня відбулась прес-конференція Міністра екології та природних ресурсів Ігоря Шевченка спільно з новообраним головою Державного агентства України з управління зоною відчуження Юрієм Антіповим.

Ігор Шевченко зазначив, що внаслідок відсутності керівництва ДАЗВ протягом тривалого часу в Чорнобильській зоні виникло багато проблем, які уже зараз потрібно оперативно вирішувати.

«Заборгованості по заробітній платі за кінець 2014 року, пожежа в двадцяти кілометрах від ЧАЕС, неконтрольоване відвідування зони відчуження - цього можна було запобігти, якщо б на посаді голови центрального органу виконавчої влади був фаховий управлінець. Юрій Федорович Антіпов – новий голова ДАЗВ -  ліквідатор першої категорії на ЧАЕС, працював в МНС та МВС, тож на власному досвіді, а не з книжок знає як керувати зоною відчуження. Наше головне завдання – налагодити роботу, після підписання Президентом України Указу про створення Чорнобильського біосферного заповідника; створити адміністрацію і почати перетворювати зону відчуження на зону відродження», - зазначив Ігор Шевченко.

«Вступивши на посаду, одразу зіштовхнувся з низкою нагальних питань, які потрібно вирішувати в найкоротші терміни. Для їх ефективного вирішення, сферу роботу розділили на три категорії: нормативно-правову, організаційну та категорію матеріально-технічного забезпечення. По кожному з цих напрямів ведуться консультації з фахівцями для отримання належних результатів» - розповів голова Державного агентства з управління зоною відчуження Юрій Антіпов

Коротка біографічна довідка Голови ДАЗВ:

Антіпов Юрій Федорович, народився 21 вересня 1958 року.

Має повну вищу освіту. Вища інженерна пожежно-технічна школа МВС СРСР, 1986 рік, спеціальність «протипожежна техніка та безпека», кваліфікація – інженер протипожежної техніки та безпеки.

З 1975 по 2008 р. Служба в МВС, МНС України;

З 2012 по 2014 рік працював на посаді заступника директора з фізичного захисту та загальних питань, заступник директора з фізичної ядерної безпеки ПАТ «Завод з виробництва ядерного палива», Кіровоградська область.

Юрій Федорович - співавтор книги «Чорнобиль: Наш біль і пам'ять», яка присвячена ліквідаторам чорнобильської катастрофи.

З більш детальною біографією можна ознайомитись на сайті Державного агентства з управління зоною відчуження перейшовши за посиланням: dazv.gov.ua

 

 

 

 

 

 

версія для друку