українська російська англійська
Роздержавлення має відбуватися лише під пильним контролем суспільства, - Олексій Павленко
21.05.2015 | 18:04
Прес-служба Міністерства аграрної політики та продовольства

Міністерство аграрної політики та продовольства України зацікавлено у тому, щоб процес роздержавлення та приватизації державних держкомпаній відбувався під пильним контролем з боку суспільства. Про це Міністр Олексій Павленко заявив у рамках панельної дискусії «Growing Ukraine. Роздержавлення» 21 травня.

Він додав, що саме з метою налагодження суспільного діалогу було ініційоване проведення круглого столу, учасники якого мають виробити спільне бачення процесу приватизації державних активів. До плідного діалогу запрошені народні депутати, представники галузевих асоціацій та місцевих громад. «Я хочу подякувати нашим партнерам з Верховної Ради, Комітету з приватизації за плідну роботу та позицію, адже питання на сьогодні дуже заполітизоване», — сказав Олексій Павленко, додавши, що окрему роль у суспільному контролі мають зіграти представники ЗМІ.

З метою залучення іноземного досвіду Мінагрополітики підписало меморандум про співпрацю та взаєморозуміння з Фондом інновацій та розвитку (Республіка Грузія). Разом з грузинськими партнерами триває розробка механізмів приватизації, в основі яких — конкурентність та прозорість. «Досвід Грузії для нас дуже цінний, адже цей процес вони проходили також у складних економічних та політичних умовах», — додав Міністр.

версія для друку