українська російська англійська
Держфінінспекція в Дніпропетровській області за 4 місяці 2015 року відшкодувала втрат на 10 млн. грн.
22.05.2015 | 09:37
ПРЕС-СЛУЖБА ДЕРЖАВНОЇ ФІНАНСОВОЇ ІНСПЕКЦІЇ

Протягом січня – квітня 2015 року фахівці Держфінінспекції в Дніпропетровській області забезпечили усунення порушень, що призвели до втрат фінансових і матеріальних ресурсів, на суму майже 10 млн. грн.

За результатами контрольних заходів керівники місцевих органів влади, підприємств та установ прийняли 51 управлінське рішення.

За матеріалами ревізій та перевірок, а також за результатами участі фахівців інспекції у перевірках, що їх проводили правоохоронні органи, розпочато 31 досудове розслідування і вручено 8 письмових повідомлень про підозру у вчиненні кримінального правопорушення.

До суду пред’явлено 12 позовів щодо відшкодування втрат фінансових і матеріальних ресурсів на загальну суму майже 41 млн. грн.

У 33 випадках до установ, під час ревізій яких виявлені порушення, застосовано фінансові санкції у вигляді зупинення операцій з бюджетними коштами, одному розпорядникові бюджетних коштів зменшено бюджетних призначень на суму майже 900 тис. грн.

За недотримання законодавства 84 посадові особи притягнуті до адміністративної відповідальності, 16 – до дисциплінарної та матеріальної.

 

версія для друку