українська російська англійська
Податкова міліція ДФС ліквідувала "конвертаційний центр" з обігом коштів понад 220 млн. гривень
22.05.2015 | 09:56
Прес-служба Державної фіскальної служби

У Львівській області податковою міліцією Державної фіскальної служби припинено діяльність «конвертаційного центру», який надавав послуги підприємствам реального сектору економіки з незаконного формування податкового кредиту та переведення безготівкових коштів у готівку. При цьому конвертцентр використовував реквізити 7 транзитно-конвертаційних суб’єктів господарської діяльності. До складу виявленої злочинної групи входило 8 активних співучасників.

Загальний обсяг проконвертованих коштів склав понад 220 млн. гривень. 

Проведено 24 санкціонованих обшуки за адресами розташування  офісних приміщень, проживання учасників злочинної групи та їх автомобілях. Під час обшуків вилучено готівкові грошові кошти у сумі понад 520 тис. грн. та докази, які свідчать про протиправну діяльність.

З метою забезпечення відшкодування завданих державі збитків накладено арешт на 62 розрахункові рахунки транзитно-конвертаційних підприємств у 15 банківських установах, на яких заблоковано 1,1 млн. грн.

Трьом учасникам вказаного «конвертаційного центру» вибрано міру запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою терміном на 60 діб з правом внесення застави.

 

версія для друку