українська російська англійська
22-24 травня в Києві пройшла Всеукраїнська акція, спрямована на патріотичне виховання дітей та молоді
25.05.2015 | 09:53
Прес-служба Міністерства молоді та спорту

22-24 травня в Києві пройшла Всеукраїнська акція, спрямована на патріотичне виховання дітей і молоді. Організатори заходу — Міністерство молоді та спорту України, Київська міська державна адміністрація та Дитячий громадський рух України, до якого входить понад 300 дитячих громадських організацій (ДГО).

Зокрема, це всеукраїнські дитячі громадські організації «Дитяча автошкола», «Січ», «Юні друзі лісу», «Дитячій альпійський рух України», «Десна», «Розовий слон», клуб авторської пісні «Дом» та інші.

Протягом трьох днів у наметовому містечку на Трухановому острові близько 200 учасників із усіх регіонів України спілкувалися між собою, брали участь у майстер-класах з спортивного орієнтування, основ водного та традиційного туризму, приготування традиційних українських страв, бесідах з безпечного перебування в походах у лісі та горах, закріплювали знання правил дорожнього руху, слухали лекціях з історії України та українського козацтва тощо.

Учасників акції привітав Міністр молоді та спорту Ігор Жданов, який активно поспілкувався із керівниками дитячих громадських організацій та дітьми.

«Дякую всім організаціям, що взяли участь у цьому заході, за його ідею та втілення. Тим більше, що національно-патріотичне виховання дітей та молоді є одним із пріоритетних завдань Міністерства не тільки на цей рік. Я впевнений, що цей час, який діти цікаво і насичено провели в таборі, запам’ятається їм надовго. Ми зі свого боку будемо робити все можливе, щоб такі акції проходили частіше по всій Україні, працюватимемо з місцевими керівниками», - зазначив Міністр

 

версія для друку