українська російська англійська
Систему електронних закупівель буде впроваджено у всіх відокремлених підрозділах Енергоатома
25.05.2015 | 14:55
Прес-служба Міністерства енергетики та вугільної промисловості

21 травня президент ДП «НАЕК «Енергоатом» Юрій Недашковський підписав наказ про запровадження системи електронних допорогових закупівель товарів, робіт та послуг у всіх відокремлених підрозділах Компанії.

Таке рішення було прийнято після аналізу результатів використання системи електронних закупівель у відокремленому підрозділі Компанії «Управління справами». Так, за період реалізації «пілотного проекту» з використанням системи відбулося більше 15 торгів, завдяки яким економія, порівняно із використанням звичайної процедури, склала у сумі понад 230 тис. грн. (близько 25% від загальної суми торгів).

За допомогою системи електронних закупівель відокремлені підрозділи «Енергоатома» будуть здійснювати придбання товарів, робіт та послуг, для яких існує постійно діючий ринок, а їхня вартість більша або дорівнює 10 тис. грн. та не перевищує 1 млн. грн. для товарів та послуг та 5 млн. грн. для робіт. Закупівлі Компанії будуть здійснюватися через електронні майданчики Prom.ua та e-tender.biz.

Головною метою використання електронних торгів – є забезпечення легкого і вільного доступу до участі у закупівлях Енергоатома максимально широкому колу постачальників, що дає змогу закуповувати товари за найнижчою ціною. Сама система електронних закупівель є загальнодоступною і гарантує прозорість та рівний доступ до інформації всім бажаючим за принципом «всі бачать все».

Довідково

31 жовтня 2014 року Енергоатом підписав меморандум з ГО «Прозорі закупівлі» щодо побудови в Україні прозорої та ефективної системи державних закупівель. 12 лютого 2015 року Енергоатом першим серед державних компаній України провела тендер через електронну систему державних закупівель. 

 

 

версія для друку