українська російська англійська
40 українських військовослужбовців - учасників АТО проходять лікування за кордоном
26.05.2015 | 11:04
Прес-служба Міністерства оборони

40 українських військовослужбовців – учасників АТО проходять лікування за кордоном. З них 18 – у Німеччині, 10 – в Румунії, а також у США, Литві, Великобританії, Греції, Ізраїлі, Австрії, Великобританії та Польщі.

Загалом на даний час допомогу в лікуванні українських військовослужбовців запропонували 11 держав-членів НАТО, а також Австрія та Ізраїль. Опрацьовується питання про направлення на лікування поранених військовослужбовців Збройних Сил України до Чехії, Угорщини, Словенії, Франції, Болгарії та інших держав.

Всього реабілітацію за кордоном пройшли 108 українських військовослужбовців. Про це сьогодні, 26 травня, на брифінгу в Українському кризовому медіа-центрі повідомила начальник управління комунікацій та преси Міністерства оборони України підполковник Оксана Гаврилюк.

Військовослужбовці Збройних Сил України, поранені в ході виконання завдань антитерористичної операції, проходять лікування та реабілітацію й у військово-лікувальних закладах Міністерства оборони України.

«На сьогодні на лікуванні та контролі у закладах охорони здоров’я Міноборони перебуває 164 військовослужбовці Збройних Сил України та 3 військовослужбовці інших військових формувань, які були поранені у ході антитерористичної операції», – розповіла підполковник Оксана Гаврилюк.

 

версія для друку