українська російська англійська
Найближчим часом на лікування в іноземні клініки за державний кошт відправляться ще 17 пацієнтів
26.05.2015 | 13:33
Прес-служба Міністерства охорони здоров'я

«17 пацієнтів, серед яких 8 дітей, будуть відправлені на лікування за кордон найближчим часом (загальна сума лікування 45 млн. грн.), ще 37 осіб залишилися на обліку і будуть проліковані в іноземних клініках після надходження з держбюджету 148 млн. грн. Цього року двоє важкохворих вже направлено на лікування за кордон, за що держава заплатила 390 000 євро», - повідомив заступник Міністра охорони здоров’я України Ігор Перегінець сьогодні під час брифінгу в Українському кризовому медіа-центрі. В основному це пацієнти з онкогематологічними, онкологічними, нейрохірургічними, кардіохірургічними захворюваннями та вродженими аномаліями розвитку. До зарубіжних клінік відправляються пацієнти, які не можуть отримати медичної допомоги в Україні через відсутність відповідних фахівців, обладнання чи схем лікування.

Ігор Перегінець також повідомив, що вчора на засіданні профільного комітету було прийнято рішення сформувати спільну з народними депутатами міжсекторальну групу, яка буде опрацьовувати порядок лікування за кордоном учасників АТО.

Довідково

У 2014 році з державного бюджету виділено 51 млн. 948 тис. гривень на лікування хворих за кордоном. Протягом 2014 року направлено на лікування за кордон 39 осіб – це усі хворі, які цього потребували і подали необхідні документи, зокрема, важкохворі діти і дорослі. Витрачено 50 млн. 757 тис. 343 грн. (в тому числі для лікування дітей – 24 млн. 339 тис. 589 грн.).

Цього року на лікування громадян України за кордоном з Держбюджету виділено 203 млн. 948 тис. грн.

 

 

версія для друку