українська російська англійська
Арсеній Яценюк звернувся до Парламенту прийняти рішення про виділення частини капітальних видатків на потреби Олімпійської бази та Західного реабілітаційно-спортивного центру
26.05.2015 | 14:18
ДЕПАРТАМЕНТ ІНФОРМАЦІЇ ТА КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ СЕКРЕТАРІАТУ КМУ

Прем`єр-міністр України Арсеній Яценюк звернувся до Парламенту України прийняти рішення про виділення частини капітальних видатків із Державного бюджету 2015 року на потреби Олімпійського навчально-спортивного центру «Конча-Заспа» та Західного реабілітаційно-спортивного центру на Львівщині. Про це Глава Уряду сказав у вівторок, 26 травня, під час засідання організаційного комітету з підготовки до літніх Олімпійських ігор у Ріо-де-Жанейро-2016.

Він наголосив, що Західний реабілітаційно-спортивний центр Національного комітету спорту інвалідів України,розташований у Турківському районі Львівщини, необхідно «невідкладно довести до пуття». Він звернувся до Міністра молоді та спорту України Ігоря Жданова, Президента паралімпійського комітету Валерія Сушкевича та керівника Львівської обласної державної адміністрації Олега Синютки зайнятися питанням дороги, яка веде до центру і зараз перебуває в поганому стані.

Він нагадав, що основна сума коштів виділена на ремонт автошляху Львів-Івано-Франківськ, проте наголосив на необхідності спрямування коштів на частковий ремонт дороги в Турківському районі.

Глава Уряду також звернувся до Валерія Сушкевича порахувати, скільки коштів необхідно на потреби Західного реабілітаційно-спортивного центру, «скільки ми можемо до кінця поточного року не відправити, а реально освоїти».

Окрім того, Уряд готовий підтримати ініціативу щодо початку реконструкції Олімпійського навчально-спортивного центру «Конча-Заспа». Арсеній Яценюк звернувся до членів Парламенту в цьому році виділити з капітальних видатків декілька мільйонів гривень на потреби цих центрів.

 

 

версія для друку