українська російська англійська
Піротехнічні підрозділи Донеччини отримали обладнання від Міжнародного комітету Червоного Хреста України
27.05.2015 | 10:33
Прес-служба Державної служби з надзвичайних ситуацій

26 травня у м. Маріуполь Донецької області Міжнародний комітет Червоного Хреста в Україні передав обладнання для організації роботи піротехнічних груп Аварійно-рятувального загону спеціального призначення головного управління ДСНС України у Донецькій області. Кількості переданого обладнання достатньо для повного укомплектування двох груп реагування Аварійно-рятувального загону.

До складу обладнання входять засоби індивідуального захисту і засоби для проведення піротехнічних робіт, а саме: протиосколкові окуляри, тактичні навушники, лазерні далекоміри, фарба та стрічки для маркування небезпечних ділянок, а також ручний інструмент спеціального призначення.

Обладнання передала Голова офісу Міжнародного Комітету Червоного Хреста у м. Маріуполь Таша Румлей. Вона зазначила, що Міжнародний Комітет Червоного Хреста вже давно співпрацює з підрозділами ДСНС. Комітету дуже важливо, щоб піротехнічні групи мали змогу і надалі продовжувати роботу на території проведення бойових дій (розмінування вибухонебезпечних предметів та вирішення спільних завдань для допомоги мирному населенню).

«Дане обладнання дасть змогу проводити підрозділами роботи з максимальною ефективністю та безпекою для особового складу», - сказав начальник Аварійно-рятувального загону спеціального призначення головного управління ДСНС України у Донецькій області ДСНС України Андрій Даник.

версія для друку