українська російська англійська
Арсеній Яценюк: Через неголосування Парламентом урядових законопроектів країна втратила можливість просунутися в рейтингу Doing Business
27.05.2015 | 13:28
ДЕПАРТАМЕНТ ІНФОРМАЦІЇ ТА КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ СЕКРЕТАРІАТУ КМУ

«Через те, що Парламент декілька разів не підтримав урядові ініціативи, ми фактично вже зараз втратили 30 пунктів покращення інвестиційної привабливості України», - наголосив Прем’єр-міністр України Арсеній Яценюк на засіданні Уряду в середу, 27 травня.

Арсеній Яценюк підкреслив, що розчарований тим, що Парламент України вкотре не ухвалює два законопроекти, які мають на меті покращення позиції України в рейтингу Світового банку Doing Business (рейтинг легкості ведення бізнесу).

Глава Уряду нагадав, що в минулому році Україна піднялася в рейтингу Doing Business на 16 пунктів: «У цьому році у нас була можливість додатково покращити (позицію України –ред.) на 30 пунктів.  Але у зв’язку з тим, що аналіз буде проводитися станом на травень, а Парламент не підтримав наші ініціативи, ми втратили цю можливість».

«Це просто неприйнятно. І мотивації, чому це не проголосовано, немає жодної - ні економічної, ні політичної», - підкреслив Арсеній Яценюк.

 

 

версія для друку