українська російська англійська
Розпочав роботу Штаб з підготовки до проведення спільних міжнародних навчань ДСНС та НАТО
28.05.2015 | 12:40
Прес-служба Державної служби з надзвичайних ситуацій

28 травня у Державній службі України з надзвичайних ситуацій відбулося засідання Штабу з підготовки до проведення спільних міжнародних навчань ДСНС та НАТО – «Україна 2015». Участь у робочій нараді взяли керівник навчань – Голова ДСНС України Микола Чечоткін, керівник Штабу – директор департаменту реагування на надзвичайні ситуації Григорій Марченко, представники структурних підрозділів центрального апарату Служби та головного управління ДСНС у Львівській області.

«Ми повинні докласти максимум зусиль задля того, аби узгодити всі питання щодо організації та проведення міжнародних навчань, що є надзвичайно важливими не лише для ДСНС, але й для України. Адже на навчаннях буде присутній Генеральний секретар НАТО, що ще раз підтверджує важливість проведення цього заходу на високому рівні», - зазначив Голова ДСНС Микола Чечоткін.

У ході засідання учасники обговорили основні питання щодо організації та проведення заключної плануючої конференції щодо навчань «Україна 2015» та підготовки і проведення міжнародних навчань у Львові у вересні цього року. Зокрема, питання щодо визначення та узгодження місць проведення навчань, налагодження взаємодії з місцевими органами влади, розроблення сценарію проведення навчань, матеріально-технічного забезпечення, розробки навчальних питань, формування сил ата засобів, що залучатимуться до проведення навчань.

 

 

версія для друку