українська російська англійська
Результатом прозорого конкурсу стала заміна понад половини керівників обласних управлінь юстиції, - Наталія Севостьянова
28.05.2015 | 15:14
ДЕПАРТАМЕНТ ІНФОРМАЦІЇ ТА КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ СЕКРЕТАРІАТУ КМУ

Результатом прозорого конкурсу стала заміна понад половини керівників обласних управлінь юстиції. Про це повідомила  Перший заступник Міністра юстиції України Наталії Севостьянова на брифінгу в Будинку Уряду в четвер, 28 травня.

Уже завершився 1-й этап нової кадрової політики, розповіла Наталія Севостьянова, за результатами якого було протестовано керівництво обласних управлінь юстиції: керівника, його заступників, заступників по реєстрації та по виконавчій службі. Всі проходили «комп‘ютерне он-лайн тестування, до якого неможливо втрутитися». Перевіряли три складові: професійні навички, тобто знання права, лідерські якості і здатність правильно управляти великими колективами. Результатом такого прозорого оцінювання професіоналізму 85 керівників стало звільнення з посад 47 осіб.

«Ми оголосили відкритий конкурс на заняття вакантних керівних посад», - повідомила Наталія Севостьянова, При цьому вона підкреслила, що «такого не було ніколи за всю історію системи юстиції», адже завжди міністр сам обирав і призначав керівників як в області, так і на регіональному рівні.

Для відбору нових кандидатів було лише три основні критерії: вища юридична освіта, 5 років юридичного стажу, та не обов‘язковий досвід роботи на державній службі, що сприяло притоку нових кадрів. Перший етап тестування пройшли 332 кандидати, які були допущені до співбесід з кадровою комісією.

«Дуже багато нових людей у нас з‘явилося, які бажали прийти і показати результати. Нові молоді мотивовані кадри. З них 33 перемогли в конкурсі». – повідомила Наталія Севостьянова.

Перший заступник Міністра наголосила, що на рівні області нова кадрова політика Міністертсва юстиції не завершиться. Аналогічний відкритий відбір буде проведено у 700 районних управліннях юстиції. Тож попереду ще 1400 співбесід з тими, хто працює безпосередньо в районах. Після цього буде оголошено конкурс на вакантні посади, які звільняться.

«Будемо чекати всіх бажаючих з усіх областей України взяти участь у цьому прозорому відкритому конкурсі, - зазначила Наталія Севосьянова. - Для нас дуже важливо працювати з новими молодими людьми. Ми бачимо вже ефективність і результати серед новообраних керівників».

 

версія для друку