українська російська англійська
Олексій Павленко: Україна буде з хлібом
28.05.2015 | 15:40
ДЕПАРТАМЕНТ ІНФОРМАЦІЇ ТА КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ СЕКРЕТАРІАТУ КМУ

Україна буде з хлібом. В цьому запевнив Міністр аграрної політики та продовольства Олексія Павленка під час брифінгу в Будинку Уряду у червер, 28 травня.

На даний час весняно-польові роботи практично завершені. Хоча, за словами Міністра, цьогорічна посівна кампанія була чи не найтяжчою за всі роки. Зокрема, це стосується подій на Сході України. Також роботи проходили в умовах значного здорожчання як палива, так і насіння, добрив тощо.

«Хочу сказати, що українські аграрії проявили найкращі риси – сміливість, спрямованість на результат, - наголосив Олексій Павленко. -  Посівну-2015 вважаю нашою інвестицією в фундамент майбутньої продовольчої безпеки».

Посівна площа цього року на рівні минулого року по всіх культурах - 26 ,5 млн. га. Зерновий клин усіх категорій господарств становить 14,8 га,. з них озимих культур – 8 млн. га (109 відс. до минулого року), ярових зернових і зернобобових – 6,9 млн. га.

«Хочу всіх запевнити, що Україна буде з хлібом. Ми маємо все для того, щоб отримати непоганий врожай. Україна відсіялася», - зазначив Олексій Павленко. Наразі основні завдання агрономів вжити необхідних заходів для хорошого розвитку  рослин, захисту від шкідників. Аграрії ж тим часом готуються до жнив – від підготовки техніки та паливно-мастильних матеріалів до розробки логістики для транспортування урожаю. Олексій Павленко висловив впевненість, що стан посівних площ  гарантує Україні хороші експортні перспективи.

«Дуже хочу сподіватися, що рік буде успішним, погодні умови адекватними і зможемо отримати непогані врожаї». – сказав Олексій Павленко.

 

версія для друку