українська російська англійська
Нам потрібна оборонна, а не наступальна зброя. Росія несе загрозу безпеці Європи, країнам НАТО та всього вільного світу, - Арсеній Яценюк
28.05.2015 | 17:35
ДЕПАРТАМЕНТ ІНФОРМАЦІЇ ТА КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ СЕКРЕТАРІАТУ КМУ

Прем’єр-міністр України Арсеній Яценюк заявляє, що Україні потрібна не наступальна зброя, а оборонна зброя, аби захистити країну. Про це він заявив у четвер, 28 травня, під час Восьмого Київського Безпекового Форуму «Цінності - шлях до безпеки».

Він зазначив, що є кілька членів ЄС, які використовують своє право вето, щоб завадити поставкам летальної зброї до України.

«Нам треба захистити свою країну», - наголосив Глава Уряду.

Він зазначив, що Росія за останні десять років витратила мільярди доларів на модернізацію свого війська і повне оновлення армії: «І Росія постійно постачає всю цю модернізовану важку артилерію та обладнання очолюваним нею терористам».

«Ми не просимо наступальну зброю, ми просимо оборонну зброю, аби захистити країну.  Якщо ви підтримаєте Україну в тому, аби українські Збройні сили були більш ефективними – ми готові захищати кордони ЄС. Адже Росія несе загрозу безпеці Європи, країнам-членам НАТО та всього вільного світу. Тож ідеться про оборонну зброю для захисту України та Європи», - підкреслив Арсеній Яценюк.  

 

 

версія для друку