українська російська англійська
В'ячеслав Кириленко провів зустріч з представниками Європейського конгресу українців
28.05.2015 | 17:56
Прес-служба Міністерства культури

Віце-прем’єр-міністр – Міністр культури В’ячеслав Кириленко провів зустріч з президентом Європейського конгресу українців Ярославою Хортяні та генеральним секретарем ЄКУ, президентом Світового конгресу українських молодіжних організацій Любомиром Мазуром.         

Темою зустрічі стала ситуація в Україні та можливості українських громад за кордоном у консолідації міжнародних зусиль на підтримку незалежності та суверенітету нашої країни в часи військової агресії, активізації гуманітарної допомоги для переселенців з окупованих територій та допомоги для учасників АТО. Також йшлося про активність українців у протидії поширенню дезінформації про події в Україні та російській пропаганді в європейських країнах, популяризації української культури та знань про Україну.

Сторони обговорили заходи до відзначення 25-ї річниці незалежності України у країнах Європи, а також активізацію молодіжного руху в Європі та зокрема організацію літних молодіжних таборів з програмами мистецької освіти у співпраці з Міністерством культури.

 Європейський конгрес українців – громадська організація, яка представляє українські громади у 23-х європейських країнах.

 

версія для друку