українська російська англійська
Арсеній Яценюк - випускникам: "Вірте у своє майбутнє й нашу країну"
29.05.2015 | 12:06
ДЕПАРТАМЕНТ ІНФОРМАЦІЇ ТА КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ СЕКРЕТАРІАТУ КМУ

«Найдорожчий актив в Україні, найбільш важливий – це не нафта, не газ. Це розум, українська молодь і наше спільне майбутнє, яке ми збудуємо», - сказав Прем’єр-міністр України Арсеній Яценюк під час свята останнього дзвоника в п’ятницю, 29 травня, у Щасливському навчально-виховному комплексі, що у Бориспільському районі Київщини.

Тут навчаються понад сто дітей із зони АТО. У школі створено чотири додаткові класи. Загалом у НВК навчаються 900 дітей, 85 із них сьогодні стали випускниками.

Арсеній Яценюк звернувся до учнів: «Дороге майбутнє України! Ви і є новою Україною - українська молодь, інтелігентні, розумні випускники, які будуватимуть державу».

Глава Уряду висловив подяку вчителям і батькам учнів за те, що вони «виховали таких красивих, розумних і талановитих дітей».

Він побажав учням, які виїхали із зони АТО без батьків, аби їхні родини знову були разом, «разом мали роботу, навчання і мали майбутнє в єдиній об'єднаній Україні»: «А об'єднана Україна – це і Львів, і Луганськ, і Донецьк, і Сімферополь, і Київ».

Арсеній Яценюк закликав випускників ставити перед собою найбільш амбіційні цілі: «Будьте найкращими, найсильнішими, найрозумнішими. Вірте в своє майбутнє й нашу країну».

Глава Уряду підкреслив, що попереду - спільна робота, «щоб Україна стала членом європейської сім'ї, а ви вільно подорожували з Донецька до Києва, зі Львова до Кракова, з Кракова до Парижа, в будь-яку європейську столицю, і щоб там українській молоді аплодували».

Прем’єр-міністр побажав випускникам щастя та впевненості в собі: «Щоб батьки вами пишалися, і вами буде пишатися вся Україна. Світлого і мирного неба нам всім і європейського майбутнього для кожного з вас».

 

 

 

версія для друку