українська російська англійська
Степан Полторак зустрівся з іноземними радниками, які працюють при Міноборони у рамках допомоги Україні з боку НАТО
02.06.2015 | 19:22
Прес-служба Міністерства оборони

Сьогодні, 2 червня, Міністр оборони України генерал-полковник Степан Полторак зустрівся з іноземними радниками, які працюють при оборонному відомстві у рамках міжнародної допомоги Україні з боку НАТО.

Цій зустрічі передував візит заступника Генерального секретаря НАТО Террі Стаматопулоса, в ході розмови з яким обговорювалися практичні питання функціонування групи радників в Міноборони України.

Зокрема, Міністр оборони України нагадав про спільно прийняте тоді рішення, що робота іноземних радників повинна розпочинатися на початкових етапах створення того чи іншого документу.

«На моє глибоке переконання радники повинні надавити свою допомогу фахівцям Міноборони на початкових стадіях втілення реформи в оборонній сфері, аби одразу враховувався закордонний досвід, – зазначив Міністр. – Така робота буде найефективнішою, а опрацювання того чи іншого документу – оперативним».

Також Степан Полторак наголосив на необхідності запровадження регулярних зустрічей з іноземними радниками, аби оперативно вирішувати нагальні проблеми, що можуть заважати співпраці.

«Переконаний, спільними зусиллями ми досягнемо результату, якого прагнемо», - сказав Міністр оборони України.

Директор Офісу зв’язку НАТО Марчін Кожіел відмітив прогрес у налагодженні діалогу фахівців Міноборони з радниками та висловив сподівання, що подальша робота іноземних радників в оборонному відомстві буде плідною, а результати не змусять себе довго чекати.

«Ми усвідомлюємо, в яких складних умовах доводиться впроваджувати реформи в українській армії», - сказав пан Кожіел та подякував Міністру оборони за його реформаторські рішення й націленість на тісну співпрацю з іноземними радниками та НАТО загалом.

Варто зазначити, що головною метою діяльності іноземних радників при Міноборони є надання консультативно-дорадчої допомоги під час реалізації заходів оборонної реформи в Україні та поглиблення практичного співробітництва з міжнародними без пековими організаціями.

 

 

версія для друку