українська російська англійська
Одеське державне телебачення стало єдиним українським партнером міжнародного конкурсу Turkvizyon
03.06.2015 | 16:46
Прес-служба Державного комітету телебачення і радіомовлення

Одеська обласна державна телерадіокомпанія обрана єдиним від України ексклюзивним партнером  міжнародного пісенного конкурсу тюркомовних країн Turkvizyon. Цей фестиваль популяризує творчість музикальних виконавців, відкриває нові таланти, розкриває своєрідність тюркського мистецтва.

У ньому беруть участь більше 20 країн, Україну представляє Одеська область. Вибір не випадковий, тому що саме на Півдні країни проживає корінний народ гагаузи, який є досить великим представником тюркського населення. Обласна телерадіокомпанія вже більше 25 років створює телевізійні проекти гагаузькою мовою для цієї аудиторії.

Автор програми “Ана тарафи” (“Ріден край"), керівник редакції “Публіцист” Надія Малєнкова  вдруге запрошена до журі конкурсу, який цього року відбудеться серед дітей тюркомовних країн. Про підготовку Bala Turkvizyon  та старт відбору учасників було оголошено під час презентації в Алма-Ати (Казахстан) напередодні Міжнародного дня захисту дітей.

Одеське телебачення вже з цього тижня оголошує кастинг виконавців для участі у цьому масштабному міжнародному конкурсі, метою якого є розвиток пісенної творчості серед тюркських народів.

 

версія для друку