українська російська англійська
Міністр оборони - представникам ЗМІ: "Ви показуєте світові обличчя справжніх героїв"
03.06.2015 | 17:35
Прес-служба Міністерства оборони

Сьогодні, 3 червня, напередодні професійного свята журналістів, Міністр оборони України генерал-полковник Степан Полторак зустрівся з представниками ЗМІ. Глава оборонного відомства подякував журналістам за той щоденний внесок, який робить кожен із них у розвиток нової армії, нової держави, нового суспільства!

З перших днів бойових дій на Сході країни журналісти вітчизняних медіа знаходяться пліч-о-пліч з бійцями української армії на передовій. Усі пам’ятають репортажі Олександра Моторного з району Донецького аеропорту, а фотографії Сергія Лойка облетіли увесь світ і донесли  спільноті про героїзм наших «кіборгів».

«Сьогодні тут зібралися не лише журналісти, а й справжні патріоти, - звернувся генерал-полковник Степан Полторак. - Кожен з вас, перебуваючи в зоні АТО не раз ризикував власним життям, аби донести правду до громадськості. Завдяки вам, захисники Батьківщини, чи не вперше в історії України користуються такою народною любов’ю та повагою. І це ви показуєте світові обличчя справжніх героїв».

Також очільник оборонного відомства поінформував про ситуацію в зоні проведення АТО. Окремо Степан Полторак подякував журналістам за проблемні матеріали, в яких підіймаються нагальні проблеми, що змушує швидше реагувати на гострі проблеми.

У ході зустрічі Міністр оборони нагородив представників вітчизняних ЗМІ та журналістів у погонах відомчими грамотами, подяками та відзнаками.

версія для друку