українська російська англійська
НКРЕКП провела робочу зустріч з представниками Європейського банку реконструкції та розвитку
03.06.2015 | 18:28
Прес-служба Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг

Сьогодні, 3 червня, під головуванням в.о. Голови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг Дмитра Вовка відбулася робоча зустріч з представниками Європейського банку реконструкції та розвитку для обговорення питань щодо підвищення ефективності інвестиційних програм, що фінансуються міжнародними фінансовими організаціями.

У зустрічі взяли участь член Комісії Руслан Машляківський та заступник директора департаменту муніципальної і екологічної інфраструктури ЄБРР Лін О’Грейді, а також представники Робочого апарату Комісії та Європейського банку реконструкції та розвитку.

 Під час зустрічі сторони обговорили питання щодо поточного стану реалізації інвестиційних проектів та розглянули питання щодо можливості спрощення процедури прийняття інвестиційних програм.

У ході обговорення представники ЄБРР поінформували про поточний стан інвестиційних програм таких підприємств як: КП «Житомиртеплокомуненерго», КП «Львівводоканал», ДКП «Луцьктепло», ПОКВПТГ «Полтаватеплоенерго», ДМП «Івано-Франківськтеплокомуненерго» і КПТМ «Тернопільміськтеплокомуненерго» та розглянули проблемні питання реалізації інвестиційних проектів.

За підсумками зустрічі було вирішено створити робочу групу з представників Комісії та міжнародних фінансових організацій для доопрацювання Порядку розроблення, погодження та затвердження інвестиційних програм суб’єктів господарювання у сферах теплопостачання, централізованого водопостачання та водовідведення, що сприятиме спрощенню процедури прийняття та залучення коштів міжнародних організацій для реалізації інвестиційних проектів.

 

 

версія для друку