українська російська англійська
Міністр охорони здоров'я України зустрівся з Комісаром ЄС з питань охорони здоров'я та продовольчої безпеки
04.06.2015 | 11:28
Прес-служба Міністерства охорони здоров'я

3 червня у рамках візиту до Брюсселя Міністр охорони здоров’я України Олександр Квіташвілі також провів зустріч з Комісаром ЄС з питань охорони здоров’я та продовольчої безпеки Вітянісом Андрюкайтісом.

Сторони обговорили стан та перспективи взаємодії України з ЄС у сфері охорони здоров’я відповідно до пріоритетів, визначених Угодою про асоціацію. Окрема увага була приділена питанням адаптації українського законодавства до норм ЄС, реформі фармацевтичної галузі, забезпеченню безпеки та якості донорської крові тощо. Під час зустрічі було домовлено провести до кінця 2015 року дві оціночні місії Єврокомісії, спрямовані на моніторинг роботи системи донорської крові в Україні та системи контролю над розповсюдженням інфекційних захворювань.

Олександр Квіташвілі та Вітяніс Андрюкайтіс висловили спільну позицію щодо необхідності інтенсифікації співпраці між Україною та Європейською Комісією в контексті реформування сектору охорони здоров’я в Україні. Також Міністр запросив Єврокомісара відвідати Україну з візитом ближчим часом.

 

 

версія для друку