українська російська англійська
З 5 червня відновлюється залізничне сполучення Львів - Маріуполь
04.06.2015 | 13:43
Прес-служба Державної адміністрації залізничного транспорту

Із 5 червня розпочне курсувати до Маріуполя поїзд № 70/69 Львів – Маріуполь. Зі Львова він відправлятиметься о 17:40 та прибуватиме до Маріуполя наступного дня о 22:35. Із Маріуполя поїзд почне  курсувати з 7 червня.

Поїзд робитиме зупинки, зокрема, на станціях Тернопіль, Хмельницький, Жмеринка, Вінниця, Біла Церква, Миронівка, Знам’янка, Олександрія,  П’ятихатки, Дніпродзержинськ, Дніпропетровськ, Запоріжжя, Комиш-Зоря та Волноваха.

Як повідомлялося раніше, Укрзалізниця 31 травня відновила залізничне сполучення Київ Маріуполь. За 10 днів курсування поїзда № 583/584 заповнюваність його у середньому склала 50% в обох напрямках.

Відновлення руху стало можливим після відповідного погодження про відновлення руху поїздів на цій ділянці Міністерством внутрішніх справ та Службою безпеки України.

Нагадаємо, в кінці грудня 2014 року через підрив залізничного мосту на перегоні Сартана – Маріуполь  було обмежено маршрут пасажирських поїздів до станції Сартана. Після підриву мосту на перегоні Комиш-Зоря-Розівка рух пасажирських поїздів було змінено до Бердянська.

 

 

версія для друку