українська російська англійська
Відбулося чергове засідання Штабу з підготовки до проведення спільних міжнародних навчань ДСНС та НАТО
04.06.2015 | 14:17
Прес-служба Державної служби з надзвичайних ситуацій

4 червня у Державній службі України з надзвичайних ситуацій відбулося засідання Штабу з підготовки до проведення спільних міжнародних навчань ДСНС та НАТО - “Україна 2015” на чолі з керівником Штабу - директором департаменту реагування на надзвичайні ситуації Григорієм Марченком.

Під час засідання робочі групи Штабу проінформували присутніх про стан виконання робіт щодо організації та проведення заключної плануючої конференції навчань “Україна 2015” наприкінці червня цього року та підготовки і проведення міжнародних навчань у Львові у вересні цього року.

Зокрема, на даний час з органами місцевої влади Львівської області погоджено місце розташування базового табору та навчальні місця. На початку серпня розпочнуться роботи щодо облаштування табору. Узгоджено схему розташування навчальних елементів на території навчального майданчика, уточнюється кількість особового складу та техніки, яка залучатиметься до проведення навчань. Крім того, вже визначено керівника групи імітації, який відповідатиме за підготовку імітаційних засобів для навчань.

Відпрацьовуються питання щодо медіапідтримки навчань. Зокрема, на офіційному сайті ДСНС розміщено банер Спільне навчання ДСНС України та НАТО”, який поступово наповнюватиметься новою інформацією щодо підготовки до проведення навчань (http://www.mns.gov.ua/content/exercise_sesu.html).

 

версія для друку