українська російська англійська
З Дніпропетровщини на реабілітацію до Литви відправлено військовослужбовців - учасників АТО
04.06.2015 | 18:11
Прес-служба Міністерства оборони

Литва продовжує приймати на реабілітацію українських військовослужбовців, які отримали поранення в зоні проведення антитерористичної операції. Так, до військового реабілітаційного центру Друскінінкай відправилося троє бійців. Крім того, сьогодні 5 військовослужбовців після лікування повернуться з Литви до Дніпропетровська. 

За словами старшого лейтенанта Андрія Івановича, 8 лютого, під час проходження служби, в районі Авдіївки, при обстрілі блокпоста артилерійським вогнем він отримав поранення.

«Я лікувався у військовому госпіталі, потім у Кривому Розі. Зараз необхідне відновлення нервової системи, пам’яті, адже був струс мозку», – розповів офіцер.

Варто зазначити, що лише у цьому році Литва прийняла на реабілітацію 20 бійців, а загалом протягом року країна готова прийняти близько 50 українських військових.

Загалом із залученням допомоги європейських країн та благодійних фондів протягом 2014-2015 років з медичних закладів Дніпропетровщини на лікування та реабілітацію до Естонії, Латвії, Литви, Польщі та Німеччини було направлено понад 130 бійців.

 

версія для друку