українська російська англійська
МЗС України та Ukraine Today презентували проект #UkraineEdu
05.06.2015 | 14:06
Прес-служба Міністерства закордонних справ

4 червня 2015 року у МЗС України відбулася презентація мультимедійного проекту #UkraineEdu, покликаного популяризувати вищу освіту в Україні на міжнародному рівні. Проект складається з 12 відео-історій закордонних студентів, котрі проходять навчання в українських ВНЗ. Знімальна група телеканалу Ukraine Today відвідала університети Харкова, Івано-Франківська, Києва, Львова, Вінниці та Одеси. Герой кожного відео розповідає про своє студентське життя в Україні, ділиться враженнями про українців та своїх викладачів.

Подібний проект в Україні реалізується вперше. Відеоматеріали, створені в рамках #UkraineEdu, демонструватимуться в ефірі Ukraine Today та розповсюджуватимуться українськими дипломатичними місіями за кордоном; серед дипломатів, які працюють в Україні; університетами на міжнародних освітніх виставках і форумах.

У рамках презентації #UkraineEdu заступник Міністра закордонних справ Сергій Кислиця зазначив: «У своєму житті я мав досвід як спілкування з іноземними студентами в Україні, так і побував іноземним студентом за кордоном. З якого боку ви би не були – ця взаємодія завжди збагачує всіх, і гостей, і тих, хто приймає іноземних студентів на своїй землі, тому ми повинні активно розвивати цей напрямок. Міністерство закордонних справ докладатиме всіх зусиль для популяризації українських університетів за кордоном – я радий, що тепер ми можемо це робити системно і професійно в рамках проекту #UkraineEdu».

«Готуючи цей проект, ми розуміли, що нам потрібно всебічно показати життя іноземних студентів в Україні. Це і університетські бази, і культурні осередки, і цікаві особисті історії. Представники МЗС, шести університетів і режисери Ukraine Today добре спрацювалися, тому нам вдалося реалізувати #UkraineEdu впродовж місяця. Ми раді підтримувати ініціативи, котрі працюють на створення позитивного іміджу нашої країни, і саме тому готуємо ще 2 спільних проекти з МЗС», – підкреслила Тетяна Пушнова, Генеральний продюсер Ukraine Today.

Презентацію відвідав Віктор Бенерджі, індійській студент із Харкова, герой однієї із відео-історій. Він поділився особистими враженнями про навчання та підкреслив, що Україна – надзвичайно толерантна країна, дружня до студентів з усього світу.

Детальнішу інформацію та відео-історії ви знайдете за посиланням: http://uatoday.tv/news/ukraine-the-international-destination-for-education-433017.html.

Всі відео-історії ви знайдете на офіційній сторінці Ukraine Today в мережі YouTube: https://www.youtube.com/UT.

 

 

версія для друку