українська російська англійська
Щодо обстановки на українсько-російському кордоні та в зоні проведення АТО
06.06.2015 | 14:39
Прес-служба Державної прикордонної служби

Обстановка в зоні проведення антитерористичної операції продовжує залишається напруженою.

Учора ввечері російські найманці два рази обстріляли з ПТУР, мінометів та стрілецької зброї блокпоста «Мар’їнка». Вогонь вівся із підконтрольної бойовикам території з н.п. Олександрівка. Крім того бойовики обстріляли із н.п. Ясна з мінометів та САУ блокпост «Березове», на якому несуть службу прикордонники та військовослужбовці ЗСУ. Також з території, підконтрольної незаконним збройним формуванням, а саме з н.п. Первомайськ - зі стрілецької зброї та КПВТ здійснено обстріл блокпосту «Золоте», на якому несуть службу прикордонники та військовослужбовці ЗСУ. У відповідь прикордонники відкривали вогонь. Постраждалих немає.

У н.п Костянтинівка неподалік місця базування прикордонного підрозділу невідомі кинули гранату РГД-5. Постраждалих немає. Поінформовано МВС та СБУ.

Незаконні збройні формування продовжували активно використовувати безпілотні літальні апарати для здійснення повітряної розвідки місць дислокації українських військових. Загалом вчора в межах Донецької та Луганської областей прикордонними нарядами та підрозділами ЗСУ зафіксовано політ 47 безпілотників.

Вздовж лінії розмежування продовжуються заходи щодо припинення незаконного переміщення товарів та вантажів. Всього за добу затримано 3 транспортних засоби, які перевозили майже 16,5 тонн металобрухту та овочів. Автомобілі слідували без належних документів в об'їзд транспортних коридорів на територію, підконтрольну незаконним збройним формуванням. Дані транспортні засоби передано ДФС для прийняття правового рішення.

версія для друку