українська російська англійська
"Здійснивши наступ на Мар'їнку, бойовики планували просунутися вглиб української території", - Степан Полторак
08.06.2015 | 17:35
Прес-служба Міністерства оборони

Під час засідання Міжпарламентської Ради «Україна-НАТО» Міністр оборони України генерал-полковник Степан Полторак розповів про хід бойового зіткнення:

«Наступ у районі Марїнки вранці розпочався з обстрілу артилерійським озброєнням, забороненим Мінськими домовленостями, у тому числі з реактивних систем залпового вогню».

Інтенсивний артилерійський вогонь терористи вели не тільки по позиціях українських військових, а й по самому населеному пункту.

«Основною метою терористичних угруповань було просування вглиб нашої території, зокрема, їх вихід на Курахове, – наголосив Міністр оборони. – У бойовому зіткненні з боку російсько-терористичних військ та терористичних угруповань брали участь майже тисяча осіб, до 30 танків, значна кількість артилерійських систем та броньованих машин».

Особовий склад Збройних Сил України завдав ураження противнику та зупинив наступ в районі Марїнки. Терористи зазнали втрат до 50 осіб загиблими та понад 100 поранених.

Наразі ситуація в Марїнці складна, але контрольована. Бойових зіткнень там немає, але обстріли з боку терористів продовжуються.

 

версія для друку