українська російська англійська
За січень-травень 2015 року Держфінінспекція у Сумській області відшкодувала втрат на 8,8 млн. грн.
09.06.2015 | 09:36
Прес-служба Державної фінансової інспекції

Фахівці Держфінінспекції в Сумській області протягом січня – травня 2015 року забезпечили усунення порушень, що призвели до втрат фінансових та матеріальних ресурсів, на суму майже 8,8 млн. грн. Зокрема, до бюджетів різних рівнів, установ та підприємств загальнодержавної і комунальної форм власності додатково надійшло понад 3,5 млн. грн. Відшкодовано незаконних, нецільових витрат та недостач ресурсів на суму майже 5,3 млн. грн.

За матеріалами ревізій та за результатами участі працівників інспекції у перевірках, які проводили правоохоронні органи, розпочато 16 досудових розслідувань і вручено 22 письмові повідомлення про підозру у вчиненні кримінального правопорушення.

До суду пред'явлено 14 позовів щодо відшкодування втрат фінансових і матеріальних ресурсів на загальну суму 2,9 млн. грн.

За допущені порушення 129 посадових осіб притягнуто до адміністративної відповідальності, 9 осіб звільнено із займаних посад.

Для запобігання та протидії легалізації (відмиванню) доходів, отриманих злочинним шляхом, до Державної служби фінансового моніторингу України надіслано відомості про фінансові операції, що підлягають фінансовому моніторингу, на загальну суму 2,9 млн. грн.

 

версія для друку