українська російська англійська
ДСНС щодо ліквідації пожежі на Київщині
09.06.2015 | 11:54
ПРЕС-СЛУЖБА ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ З НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ

8 червня о 17 год. 29 хв. на території нафтобази ТОВ «Побутрембудматеріали» у смт. Глеваха Васильківського району Київської області сталася пожежа резервуару з паливом об’ємом 900 куб. м. з послідуючим перекиданням вогню на поруч розташовані резервуари з бензином.

Першочергово для гасіння пожежі були залучені пожежно-рятувальні підрозділи Служби порятунку у кількості 18 чоловік особового складу ДСНС та 6 одиниць техніки.

Враховуючи ускладнення обстановки, Державною службою України з надзвичайних ситуацій було негайно організовано залучення додаткових сил та засобів від гарнізонів Київської та Житомирської областей, м. Києва, Державного підприємства “Мобільний рятувальний центр” та пожежних поїздів від Укрзалізниці.

Залучені до ліквідації пожежі сили у цілодобовому режимі продовжують гасіння пожежі.

Всього до гасіння залучено 308 осіб та 62 од. техніки, у тому числі від ДСНС – 213 чоловік особового складу та 47 од. техніки, від Міноборони – 80 чоловік особового складу та 12 од. техніки, від Укрзалізниці – 15 працівників та 3 пожежних потяги.

Внаслідок пожежі постраждало 6 осіб, яких з опіками та отруєнням продуктами горіння різних ступенів тяжкості госпіталізовано. Вогнем знищено майже 10 од. техніки

На місці події в цілодобовому режимі позмінно працює Штаб з ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій ДСНС України.

Наразі для оцінки ситуації та координації дій підрозділів ДСНС і Нацгвардіі, на місце події прибув Міністр МВС України Арсен Аваков.

 

 

версія для друку