українська російська англійська
Одеські військові лікарі дають позитивні прогнози на одужання поранених під Мар’їнкою воїнів АТО
09.06.2015 | 16:06
ПРЕС-СЛУЖБА МІНІСТЕРСТВА ОБОРОНИ

Усім бійцям, які отримали поранення в боях під Мар’їнкою та були доставлені до Військово-медичного клінічного центру Південного регіону, лікарі дають позитивні прогнози на повне одужання.

Як розповів тимчасово виконуючий обов’язки заступника начальника центру з медичної частини – начальника медичної частини полковник медичної служби Руслан Жураковський, нещодавно з Дніпропетровська до Одеси літаком АН-26 «Віта» було доставлено 17 військовослужбовців, 10 з яких отримали поранення в боях, а інші потребували терапевтичного лікування захворювань.

«У трьох поранення середнього ступеню важкості, решта – в задовільному стані, – повідомив полковник медичної служби Руслан Жураковський. – В основному у них вогнепальні та осколкові рани, мінно-вибухові поранення, переломи».

Лікар запевнив, що усім бійцям у Військово-медичному клінічному центрі Південного регіону буде надана кваліфікована спеціалізована допомога, а після одужання вони будуть відправлені на оздоровчо-відновлювальне лікування в санаторії Міністерства оборони України.

Також одеські військові лікарі борються за життя двох військовослужбовців, які отримали мінно-вибухові травми внаслідок підриву катера Державної прикордонної служби України UMC-1000  в Азовському морі неподалік Маріуполя. Медики вживають усіх можливих заходів для збереження їх життя: операції розпочалися ввечері і проводились упродовж ночі, допомогу хірургам також надавали фахівці Інституту очних хвороб і тканинної терапії імені В. Філатова. Стан одного з поранених і досі залишається досить важким.

 

версія для друку