українська російська англійська
Держфінінспекція у Вінницькій області за 5 місяців 2015 року відшкодувала втрат на понад 8 млн. грн.
10.06.2015 | 09:37
Прес-служба Державної фінансової інспекції

Фахівці Державної фінансової інспекції у Вінницькій області протягом січня – травня 2015 року забезпечили усунення порушень, що призвели до втрат фінансових і матеріальних ресурсів, на суму 8,1 млн. грн.

За результатами контрольних заходів керівники місцевих органів влади, підприємств, установ та організацій прийняли 37 управлінських рішень.

За матеріалами ревізій правоохоронні органи розпочали 8 досудових розслідувань і вручили 1 письмове повідомлення про підозру у вчиненні кримінального правопорушення.

Задля максимального відшкодування втрат фінансових та матеріальних ресурсів до суду пред’явлено 12 позовів на загальну суму майже 1,5 млн. грн.

У 35 випадках до установ, під час ревізій яких виявлено порушення, застосовано фінансові санкції у вигляді зупинення операцій з бюджетними коштами, призупинення бюджетних асигнувань і зменшення бюджетних призначень та асигнувань.

За вчинені фінансові порушення 125 посадових осіб притягнуто до адміністративної відповідальності, 30 – до дисциплінарної та матеріальної, зокрема 2 осіб звільнено із займаних посад.

Окрім того, для запобігання та протидії легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, до Державної служби фінансового моніторингу України надіслано відомості про виявлені фінансові операції, що підлягають фінансовому моніторингу, на загальну суму понад 51,5 млн. грн.

 

версія для друку