українська російська англійська
Реформування логістичного забезпечення ЗСУ наше пріоритетне завдання, - Юрій Гусєв
10.06.2015 | 19:06
Прес-служба Міністерства оборони

Сьогодні, 10 червня заступник Міністра оборони України Юрій Гусєв провів зустріч із з керівником відділу логістичних спроможностей Міжнародного секретаріату НАТО Бруно Кантілом.

Заступник Міністра оборони подякував за допомогу, що надається Альянсом у сфері реформування логістичного забезпечення, наголосивши, що даний напрямок на сьогодні є пріоритетним завданням.

Представники делегації НАТО позитивно відзначили проведену роботу в Міністерстві оборони та Збройних Силах України в галузі удосконалення системи всебічного забезпечення.

Зокрема, на підставі 102 стандартів НАТО в Міністерстві оборони вже введено в дію 50 нормативно-правових документів НАТО, останні два з яких було введено в дію на минулому тижні. А до процесу проведення системних змін у Міністерстві оборони України активно долучають волонтерів.

«Ключові проекти, які наразі опрацьовуються Радою реформ при Міністерстві оборони належать до галузі логістики, - зазначив Юрій Гусєв. - Нова система логістики української армії буде формуватися з урахуванням аналізу існуючої системи та міжнародного досвіду».

Також у ході зустрічі сторони домовилися про плідну подальшу співпрацю, аби прискорити реалізацію реформи логістики Збройних Сил.

 

версія для друку