українська російська англійська
Статус учасника бойових дій присвоєно 10738 військовослужбовцям
11.06.2015 | 12:04
Прес-служба Національної гвардії України

Командування Нацгвардії продовжує дбати про соціальний та правовий захист учасників АТО. Триває активна робота щодо присвоєння статусу учасника бойових дій та видачі посвідчень військовослужбовцям, які брали участь у виконанні бойових завдань у зоні АТО. На сьогодні статус учасника бойових дій присвоєно 10738 військовослужбовцям (59,8% від загальної кількості), видано 10477 посвідчень. Перебувають на розгляді у головному управлінні НГУ матеріали на 1435 військовослужбовців.

У ході антитерористичної операції отримали травми та поранення 688 військовослужбовців, 9 з яких отримали поранення важкого ступеня з втратою кінцівок та інших органів. На даний час проведено протезування 6-ти військовослужбовців, 3 військовослужбовцям за медичними показаннями протезування заплановано на ІІ півріччя 2015 року.

 За час проведення АТО було направлено на лікування за кордон 41 військовослужбовець. На цей час продовжують лікування у закордонних медичних закладах 9 військовослужбовців, 64 лікується в медичних закладах на території України.

 За час лікування жоден поранений не був обділений увагою медичних працівників, військових психологів, юристів, офіцерів по роботі з особовим складом та тилу, які надавали їм всебічну допомогу в лікуванні, вирішенні соціально побутових проблем, подоланні негативних стрес-факторів отриманих в результаті бойових дій завдяки чому на сьогодні повернуто до строю 615 військовослужбовців (90% від загальної кількості поранених).

 Вживаються заходи щодо працевлаштування 7 військовослужбовців, які в результаті тяжких поранень не можуть продовжувати військову службу, але висловили бажання продовжити роботу в Національній гвардії України на цивільних посадах.

 Проводиться відповідна робота щодо виплати одноразової грошової допомоги сім’ям загиблих військовослужбовців. На теперішній час здійснено виплати сім’ям 105 загиблих на загальну суму 63 млн. 945 тис. грн. Матеріали на 48 військовослужбовців перебувають на стадії оформлення.

 

 

версія для друку