українська російська англійська
Павло Клімкін: Україна відповідально ставиться до виконання Мінських домовленостей в частині підготовки і проведення місцевих виборів відповідно до стандартів ОБСЄ
11.06.2015 | 16:24
ПРЕС-СЛУЖБА МІНІСТЕРСТВА ЗАКОРДОННИХ СПРАВ

У рамках робочого візиту до Республіки Польща відбулася зустріч Глави зовнішньополітичного відомства України Павла Клімкіна з Директором Бюро демократичних інститутів і прав людини ОБСЄ Міхаелем Лінком.

Співрозмовники обговорили ситуацію на сході України, обмінялися думками щодо діяльності Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ в Україні, відзначивши її вагомий внесок у контроль за дотриманням положень Мінських домовленостей.

Павло Клімкін подякував М.Лінку за візит делегації БДІПЛ ОБСЄ в Україну у травні ц.р. з метою оцінки безпекової ситуації в окремих районах Донецької і Луганської областей на предмет можливості спостереження за проведенням місцевих виборів.

Міністр наголосив, що вибори в цих районах повинні відбутися відповідно до законодавства України, стандартів ОБСЄ, а також за участю спостережної місії БДІПЛ ОБСЄ, як це передбачено Мінськими домовленостями.

Міхаел Лінк підтвердив готовність БДІПЛ ОБСЄ активно залучитися до процесу підготовки і проведення місцевих виборів в окремих районах Донецької і Луганської областей, у тому числі шляхом надання експертної підтримки Україні.

 

версія для друку