українська російська англійська
Держфінінспекція в Харківській області у січні-травні відшкодувала втрат на 13,8 млн. грн.
12.06.2015 | 09:23
Прес-служба Державної фінансової інспекції

Протягом січня – травня 2015 року фахівці Держфінінспекції в Харківській області забезпечили усунення порушень, що призвели до втрат фінансових і матеріальних ресурсів, на загальну суму 13,8 млн. грн.

За результатами контрольних заходів органи місцевої влади і самоврядування, керівники установ та підприємств прийняли 52 управлінські рішення.

За матеріалами ревізій та за результатами участі фахівців інспекції як залучених спеціалістів у перевірках, що їх проводили правоохоронні органи, розпочато 57 досудових розслідувань і вручено 5 письмових повідомлень про підозру у вчиненні кримінального правопорушення.

До суду пред'явлено 10 позовів щодо відшкодування втрат фінансових та матеріальних ресурсів на загальну суму більш як 39 млн. грн.

У 42 випадках до установ, під час ревізій яких виявлені порушення, застосовано фінансові санкції у вигляді зупинення операцій з бюджетними коштами, призупинення бюджетних асигнувань і зменшення бюджетних призначень.

За допущені порушення 293 посадових осіб притягнуто до адміністративної відповідальності, 132 – до дисциплінарної та матеріальної, 16 осіб звільнено із займаних посад.

 

версія для друку