українська російська англійська
У Чернігові відбувся науково-практичний семінар щодо забезпечення військових речовим майном
12.06.2015 | 10:36
ПРЕС-СЛУЖБА МІНІСТЕРСТВА ОБОРОНИ

У Чернігівському гарнізоні пройшов науково-практичний семінар присвячений вирішенню проблемних питань щодо забезпечення Збройних Сил та інших силових структур України речовим майном.

У даному заході, який відбувся за ініціативою керівництва Адміністрації Президента України, взяли участь офіцери Державного науково-випробувального центру ЗС України (м. Чернігів) та Генерального штабу ЗС України, представники місцевих органів влади та керівники профільних підприємств регіону.

Під час науково-практичного семінару підприємці демонстрували присутнім зразки одягу і спорядження та представляли промислові потужності своїх установ. Частину моделей спорядження показали промисловцям і чернігівські військові науковці.

«Серед зразків військова форма, рятувальне й захисне спорядження, парашути, пластини для бронежилетів та водолазні костюми. Перед нами стоїть завдання перейти на нові стандарти максимальної безпеки й зручності бійця. Тому ми вивчаємо можливості наших підприємств, замовляємо зразки і їх досліджуємо. Після випробування і вдосконалення ці зразки можуть бути замовлені державою для українських військових, правоохоронців і рятувальників», - розповів керівник Державного науково-випробувального центру ЗС України полковник Володимир Башинський.

За підсумками семінару учасники запевнили, що ця спільна робота сприяє зміцненню обороноздатності країни, зменшує імпорт та поступово збільшить замовлення для вітчизняних підприємств на Чернігівщині.

 

 

версія для друку